انواع و مشخصات پاکت رپینگ ساندویچ. رئال پک

انواع و مشخصات پاکت رپینگ ساندویچ

چگونه چیزی به سادگی بسته بندی یک ساندویچ در طول زمان تکامل یافته است. در گذشته، ساندویچ‌ فروشی‌ها به سادگی از کاغذ کاهی یا روزنامه برای بسته‌بندی ساندویچ‌های خود استفاده می‌کردند. اما امروزه با پیشرفت بهداشت عمومی، شرایط و استانداردهایی برای کاغذ های رپینگ ساندویچ در نظر گرفته شده است.  و خوشبختانه با توسعه ی سریع علم و تکنولوژی گزینه‌های زیادی برای انتخاب در دسترس است. دراین مقاله به بررسی انواع و مشخصات پاکت رپینگ ساندویچ می پردازیم.

برای بسته بندی ساندویچ موارد متنوعی همچون: جعبه، پاکت و کاغذ رپینگ وجود دارد. و فست فود فروشی ها با توجه به محصول خود میتوانند هر یک از آنها را استفاده کنند.

کاغذ رپینگ ساندویچ چیست؟

کاغذ بسته بندی ساندویچی نوعی کاغذ است که به صراحت برای بسته بندی انواع کالاهای پخته یا تازه طراحی شده است. کاغذ بسته بندی ساندویچی ایده آل هم در برابر چربی و هم در برابر رطوبت مقاوم است. این تضمین می کند که غذای شما تازه و خوشمزه بماند بدون اینکه کاغذ خیس یا روغنی شود.

جعبه ساندویچ رئال پک

چرا بسته بندی بهداشتی مهم است

وقتی صحبت از بسته بندی ساندویچ می شود، رعایت بهداشت بسیار مهم است. از این گذشته، روکش ساندویچ در مجاورت گرما قرار دارد و اگر غیربهداشتی باشد، به راحتی ساندویچ را آلوده می کند. این مورد می تواند عواقب جدی در پی داشته باشد. به خصوص اگر در حال اداره ی یک تجارت مواد غذایی و سرو ساندویچ برای مشتریان هستید.

بنابراین، برای اطمینان از بسته بندی ساندویچ های خود به صورت بهداشتی چه کاری می توانید انجام دهید؟ خوب، چندتا از گزینه های موجود، استفاده از پاکت ساندویچ کرافت، پاکت ساندویج متالایز یا پاکت ساندویچ مومی است.

انواع پاکت رپینگ ساندویچ

برای انتخاب بهترین بسته بندی برای ساندویچ بهتر است با  انواع و مشخصات پاکت رپینگ ساندویچ آشنا شوید. در این بخش با انواع پاکت رپینگ آشنا شده و در بخش بعدی با ویژگی ها و ممشخصات آن آشنا می شوید.

این پاکت ها نه تنها کاربردی هستند بلکه سازگار با محیط زیست نیز هستند. زیرا از مواد پایدار ساخته شده اند. بعلاوه، آنها جذابیت نوستالژیک را به ساندویچ های شما اضافه می کنند.

پاکت ساندویچ کرافت موجود در فروشگاه رئال پک از کاغذ کرافت قهوه ای با کیفیت بالا ساخته شده است که هم بادوام و هم سازگار با محیط زیست است. این کاغذ در برابر چربی مقاوم است، بنابراین لازم نیست نگران ریزش روغن یا سس از کاغذ روی دست یا لباس خود باشید. و برای بسته بندی ساندویچ بسیار مناسب است.

یکی دیگر از گزینه های بسته بندی بهداشتی ساندویچ پاکت مومی ساندویچ است. این پاکت ها از کاغذ مومی مخصوص ساخته شده اند که به تازه ماندن ساندویچ های شما کمک می کند. و در عین حال از آنها در برابر هرگونه آلودگی محافظت می کند.

بهترین نکته در مورد این پاکت ها این است که استفاده از آنها آسان است . و نیازی به تجهیزات یا ابزار اضافی ندارند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ساندویچ خود را داخل پاکت قرار دهید و آن را تا کنید.

این پاکت‌ها برای ساندویچ‌های داغ مناسب هستند، زیرا می‌توانند بدون ذوب شدن یا چسبیدن به محتویات داخل، گرما را تحمل کنند. موم همچنین به عنوان یک مانع بین محیط بیرون و غذای شما عمل می کند و آن را تمیز و ایمن نگه می دارد.

 پاکتی است نقره‌ای رنگ و بسیار سبک از جنس آلومینیوم. که دارای خاصیت ضد رطوبت و ضد نشت است. و به همین دلیل گزینه مناسبی برای بسته‌بندی ساندویچ های بیرون بر است. بیشتر افراد پاکت ساندویچ متالایز را به این نام نمی‌شناسند. و به آن پاکت آلومینیومی یا نایلون ساندویچ متالایز می‌گویند. برخی نیز آن را با عنوان پاکت فویل آلومینیومی هم می شناسند.

 برای بهداشتی تر شدن فرایند پخت‌وپز و عرضه ساندویچ و همبرگر سعی می‌شود از فویل ساندویچ و فویل همبرگر استفاده شود.  فویل آلومینیومی ساندویچ و فویل همبرگر سبب می‌شود تا ساندویچ و همبرگر در بهداشتی‌ترین شیوه ممکن بسته‌بندی و به مشتریان عرضه شوند. 

پاکت متالایز ساندویچ رئال پک

پاکت آلومینیومی متالایز یا نایلون ساندویچ متالایز برای نگهداری کوتاه‌مدت گرمای ساندویچ و عدم سردشدن و خراب‌شدن آن مورداستفاده قرار گرفته می گیرد. پاکت متالایزساندویچ، فاقد رنگ است. و در زمان مواجه با گرما تغییر شکل نمی‌دهد. به‌گونه‌ای که شما به راحت‌ترین شکل ممکن می‌توانید با قراردادن ساندویچ، همبرگر و یا سایر محصولات غذایی در داخل این فویل از گرم ماندن آن در مدت‌زمان کوتاه و همچنین از عدم تغییر طعم و یا مزه آن مطمئن باشید.

مشخصات و ویژگی های مهم کاغذ رپینگ ساندویچ مناسب

هنگام انتخاب کاغذ بسته بندی ساندویچ برای کسب و کار خود، ۵ نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. 

مقاومت در برابر چربی

اولین و مهمترین چیزی که باید به دنبال آن باشید، مقاومت در برابر چربی است. شما می خواهید مطمئن شوید که کاغذ بسته بندی ساندویچ شما به اندازه کافی ضخیم است. که در برابر تمام چربی و رطوبتی که با بسته بندی مواد غذایی گرم می آید مقاومت کند. در غیر این صورت، خطر خیس شدن یا چرب شدن کاغذ وجود دارد. که جذاب نبوده و همچنین می تواند بر طعم غذای شما تأثیر بگذارد.

مقاومت در برابر حرارت

نکته حیاتی دیگری که باید در نظر گرفت مقاومت در برابر حرارت است. اگر در حال بسته بندی مواد غذایی گرم هستید، باید اطمینان حاصل کنید که کاغذ بسته بندی ساندویچ شما در برابر گرما مقاومت می کند. در غیر این صورت، خطر آب شدن کاغذ، آلوده شدن مواد غذایی یا بدتر از آن سوختن دست مشتریان خود را دارید.

قابلیت سفارشی سازی

یکی دیگر از عواملی که باید در نظر گرفت قابلیت شخصی سازی است. در رئال پک، ما کاغذ بسته بندی مواد غذایی با قابلیت اختصاصی سازی برای برند شما را ارائه می دهیم. یعنی طرح ها و رنگ های خود را انتخاب کنید. و لوگوی خود را اضافه کنید! این یک راه عالی برای منحصر به فرد و شخصی کردن بسته بندی شما است.

همچنین ممکن است برای کسب و کار خود نیاز به اندازه خاصی داشته باشید. اگر چنین است، مطمئن شوید که کاغذ بسته بندی ساندویچی را انتخاب کنید که بتوانید مطابق با نیازهای خاص خود سفارشی کنید.

پایداری

یکی دیگر از جنبه هایی که باید در نظر گرفت این است که کاغذ بسته بندی ساندویچ را می توان به روشی مسئولانه از نظر محیط زیست دور انداخت. کاغذ بسته بندی ساندویچی را انتخاب کنید که می تواند بازیافت یا کمپوست شود مانند کاغذ کرافت.

بهداشتی بودن

آخرین اما مهم ترین مورد بهداشتی بودن کاغذ یا پاک بسته بندی ساندویچ است. شما می خواهید مطمئن شوید که کاغذ بسته بندی ساندویچ شما بهداشتی است. اطمینان حاصل کنید که کاغذ سالمی را انتخاب کنید که فاقد مواد شیمیایی مضر باشد. اینها می توانند غذای شما را آلوده کرده و برای مشتریان شما خطرناک باشند. تمامی کاغذهای رپینگ رئال پک دارای نشان سیب سلامت هستند.

جعم بندی

در خاتمه، روش بسته بندی ساندویچ هایمان از روزگار کاغذ کاهی و روزنامه، مسیری طولانی را طی کرده است. امروزه گزینه‌های زیادی وجود دارد که نه تنها عالی به نظر می‌رسند، بلکه از مواد غذایی ما محافظت بهداشتی نیز می‌کنند. اما اکنون برای بسته بندی ساندویچی از انواع کاغذ مومی، کاغذ کرافت و سایر کاغذها و انواع پاکت و جعبه ساندویچ استفاده می شود. برای بسته بندی ساندویچ باید از بسته بندی بهداشتی استفاده شود زیرا روکش ساندویچ در مجاورت حرارت قرار دارد. و در صورت غیربهداشتی بودن باعث آلودگی ساندویچ می شود.

اگر به بسته بندی ساندویچ با کیفیت نیاز دارید، حتما از پاکت ساندویچ کرافت و پاکت مومی ساندویچ یا پاکت متالایز ساندویچ موجود در فروشگاه رئال پک دیدن کنید. این پاکت ها هم کاربردی و هم سازگار با محیط زیست هستند. همچنین با سفارش اختصاصی می توانید برند خود را برجسته تر کنید.

کافیست با کارشناس های رئال پک تماس گرفته تا بهترین بسته بندی و طراحی را برای محصول خود سفارش دهید.  

امیدوارم مطالب موجود در این مقاله ( انواع و مشخصات پاکت رپینگ ساندویچ ) براتون مفید بوده باشه. لطفا نظرات و تجربه های خودتون رو با ما به اشتراک بزارید.

برای دریافت مشاوره ی رایگان ، خرید یا سفارش پاکت رپینگ ساندویچ با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
SH.payk

SH.payk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین محصولات

محبوب ترین ها

اشتراک در خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف ها و جشنواره های فروش ویژه در خبرنامه ی رئال پک عضو شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *